Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

ODZIEŻ  Jest 1 przedmiot.

Odzież BHP

Mohito BHP przedstawia wygodną i niezbędną na co dzień odzież BHP, dostępną w zestawach i pojedynczo. W naszej ofercie znajduje się zarówno standardowa odzież robocza, jak i specjalna odzież spawalnicza oraz rybacka, wytrzymała w każdym pomieszczeniu. Każdy z produktów to wysokiej jakości element stroju ochronnego, przydatnego w różnego rodzaju trudnych warunkach spotykanych w zakładach pracy. Nasza odzież dostępna jest w wielu rozmiarach i wzorach. Zapewniamy spodnie, kurtki i bluzy ostrzegawcze zapewniające maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracowników.

Niezależnie od wykonywanej pracy - hale magazynowe, budowa czy praca na zewnątrz - zawsze istnieje ryzyko wystąpienia nieoczekiwanego scenariusza, jaką jest utrata zdrowia, a w ekstremalnych przypadkach nawet życia. Dlatego bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Odzież BHP z naszego sklepu jest wysoce odporna na zużycie, a ich materiał zapewnia komfortową pracę. Składając zamówienie na odzież BHP w naszej kujawsko pomorskiej firmie, kupują Państwo ochronę na życie pracowników, które jest narażane na nieprzyjemne incydenty podczas wykonywania obowiązków. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Wyświetlanie 1 - 1 z 1 elementu